Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

ZIELONA SZKOŁA

21 maja 2018r. 15 uczniów naszej szkoły wyruszyło na 4 dniową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Były to dni bardzo aktywne, podczas których odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc, poznaliśmy interesujących ludzi i nabyliśmy nowe umiejętności.

 

 

   W pierwszym dniu zwiedzaliśmy pałac w Kurozwękach. Największe wrażenie zrobiły na nas jego podziemia. Następnie wyruszyliśmy na Safari Bizon. Z bliska oglądaliśmy jedyne w Polsce stado bizonów amerykańskich. Kolejnym punktem programu było wejście na Łysą Górę i Święty Krzyż. Na zakończenie dnia dotarliśmy do ośrodka w Rudkach k.Nowej Słupi, gdzie po obiadokolacji obejrzeliśmy film Magiczne drzewo Maleszki.

  Drugi i trzeci dzień spędziliśmy w Rudkach. Minęły one bardzo szybko. W tych dniach odbyły się warsztaty malarstwa na jedwabiu, sztuk walki, survivalu, instalacji artystycznych oraz dyskoteka i ognisko z udziałem czarownicy Zielichy. Zielicha – Pani przewodnik Ewa Krakowiak wraz z wybranymi uczniami naszej szkoły przygotowała Sabat Czarownic. Wieczór, podczas którego wysłuchaliśmy wiele ciekawych historii i legend, na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

  W wolnych chwilach, korzystając z pięknej pogody spacerowaliśmy po Rudkach. Chłopcy znaleźli czas na grę w piłkę nożną.

    Nadszedł czas, by się pożegnać. Przemiłe panie trenerki Pani Edyta i Marta wręczyły wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i medale.

    I przyszedł czwartek – dzień wyjazdu. Po śniadaniu wyruszyliśmy w drogę. I znów czekało na nas wiele atrakcji: Jaskinia Raj, zamek w Chęcinach i Centrum Nauki Leonardo w Chęcinach. Myślę, że wielu z nas z przyjemnością wróci w Góry Świętokrzyskie do czego mam nadzieję zachęci poniższa fotorelacja.

 

                                                                         Organizatorki i opiekunki:

                                                                         Agnieszka Maciaszek

                                                                         Joanna Torchała

                                                                         Aneta Głowacka – Garus

                                                                         Edyta Ostrowska